Značka TLAKERS je novou značkou, ktorej slovné používanie sa datuje už od roku 2012 a je spojená hlavne s tlakom a skateboardingom. Tento rok sme sa rozhodli posunúť naše aktivity ďalej a vytvorili sme prvú kolekciu, ktorá pozostavá z limitovaného počtu dosiek, tričiek a doplnkov. Zameranie sa na detaily nám dáva náskok pred konkurenciou. Naši subdodávatelia sú už dlhé roky jednotkami na trhu v oblasti výroby skateboardov, oblečenia, šiltoviek, či tašiek. Kúpou našich produktov podporujete rozvoj najväčšej skateboardovej scény na Slovensku, ktorá je práve v Košiciach.

Naše produkty boli testované jazdcami v rôznych podmienkach a rozdielnom stupni zaťaženia. V oblasti potlače a šitia sa spoliehame na dlhoročne overené postupy našich dodávateľov. Svojou činnosťou sa snažíme vytvoriť prepojenie skateboardingu a pouličnej kultúry, ktorá je zrkadlom každého mesta. Spokojnosť zákazníka je u nás vždy na prvom mieste. Preto našou snahou bude vždy prispôsobiť produkty požiadavkám trhu a inovatívnym prístupom tak docieliť spokojnosť zákazníka.

Naše meno a značku chceme rozširovať do všetkých miest po Slovensku a okolitých štátov, ale našim hlavným cieľom je sa udomácniť na európskom trhu. Tlak nepozná hranice a preto budeme radi, ak budete súčasťou Tlakers. Viac o našich aktivitách a plánoch sa dozviete na sociálnych sieťach, kde nás najrýchlejšie nájdete pod hashtagom #tlakers, #tlakersskateboards.


Hore