Značka TLAKERS je značkou, ktorej slovné používanie sa datuje už od roku 2012 a je spojená hlavne s tlakom a skateboardingom. V roku 2016 sme sa rozhodli posunúť naše aktivity ďalej a vytvorili sme brand, ktorý sa výlučne zameriava na výrobu skateboard dosiek, oblečenia a doplnkov. Zameranie sa na detaily nám dáva náskok pred konkurenciou. Naši subdodávatelia sú už dlhé roky jednotkami na trhu v oblasti skateboardingu a textilu. Kúpou našich produktov podporujete rozvoj najväčšej skateboardovej scény na Slovensku, ktorá je práve v Košiciach.

Naše produkty boli testované jazdcami v rôznych podmienkach a rozdielnom stupni zaťaženia. V oblasti potlače a šitia sa spoliehame na dlhoročne overené postupy našich dodávateľov. Svojou činnosťou sa snažíme vytvoriť prepojenie skateboardingu a pouličnej kultúry, ktorá je zrkadlom každého mesta. Spokojnosť zákazníka je u nás vždy na prvom mieste. Preto našou snahou bude vždy prispôsobiť produkty požiadavkám trhu a inovatívnym prístupom tak docieliť spokojnosť zákazníka.

Naše meno a značku chceme rozširovať do všetkých miest po Slovensku a okolitých štátov, ale našim hlavným cieľom je sa udomácniť na európskom trhu. Tlak nepozná hranice a preto budeme radi, ak budete súčasťou Tlakers! Viac o našich aktivitách a plánoch sa dozviete na sociálnych sieťach kde nás najrýchlejšie nájdete pod hashtagom #tlakers, #tlakersskateboards.Hore