Tlakers rocks tričko čierne

Nový produkt


Na sklade: 10

Tlakers prichádza s novou jarnou kolekciou Spring 2020. Myslite lokálne a podporujte nás kúpou nových produktov značky Tlakers.


Veľkostná tabuľka

16,67 €

  • M
  • L
  • XL
V snahe zabrániť možným rizikám prenosu nákazy COVID-19 je osobný odber v našej centrále zrušený do odvolania. Od 30.3.2020 osobným odber nahrádzame donáškou v rámci Košíc úplne zadarmo s možnosťou platby kartou. Všetky aktuálne objednávky expedujeme od 30.3.2020 na dennej báze. V rámci bezpečnosti pri tvorbe objednávok uprednostňujte okamžitú platbu, alebo platbu prevodom. Ďakujeme za pochopenie, spolu to zvládneme.
#tlakers

Slovo Tlakers je proste dokonalé! V novej kolekcii značky Tlakers nájdete aj jednoduché čierne tričko, ktoré je potlačené kamenným nápisom Tlakers na hrudi. Jemný detail v spodnej časti trička. Strih trička je klasický. Svoju presnú veľkosť vám odporúčame skontrolovať v tabuľke veľkostí. Zloženie: 100% Bavlna. 

Užitočné informácie: Doporučujeme produkt pred prvým použitím vyprať. Eliminujete tým prípadný otlačok tlačovej palety, alebo malé škvrny, ktoré mohli vzniknúť pri výrobe. Odporúčame prať naše výrobky naruby pri nizskej teplote a nesušiť v sušičke. Tričko žehlite vždy na ruby. Uvedenými radami predĺžite životnosť oblečenia.

Hore